Skip to content Skip to footer

Denge ağırlıklı, forklift çatallı akülü istif makinesi

MC10-15-Forklift Çatallı Akülü İstif Makinesi

Model

MC10-15

Kapasite

1000-1500kg

 • Denge ağırlıklı, forklift çatallı
  akülü istif makinesi
 • Çift yönlü sürüş opsiyonu
 • Kumanda kolu üzerinde çift
  indirme/kaldırma kontrolü
 • Full display ekran ile arıza kod göstergesi
 • Ayarlanabilir parametre seçenekleri
 • Rejeneratif fren sistemi
 • Çataldan tilt ve side-shift seçenekleri

Endüstriler

 • Perakende
 • Lojistik
 • Gıda
 • İçecek
 • Kimya

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Düşük ila orta yükseklikteki raflarda malların istiflenmesi için ideal tasarım özelliklerine sahiptir.

Yüksek monteli ters çevrilebilir kumanda koluna sahip MC serisi, destek kollu istifleyicilerin çalışamadığı uygulamalar için kullanılabilir; kapalı paletleri (alt panolarla) doğrudan zeminden kaldırabilir.

Kumanda kolu ve tutacağı, ergonomik şekilli bir tutamağa ve entegre el korumasına sahiptir. Büyük yapıdaki, düşük çaba gerektiren kelebek düğmeler, elektromanyetik frenin yanı sıra seyahat yönünü ve hızı kontrol eder. Bu kontrollerin tümünü operatörün elini, tutma yerinden hareket ettirmeden yapmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Soldaki düğmeler, hassas konumlandırma için yavaş hızlarda çalışır, sağdaki düğmeler orantılı kaldırma ve indirmeyi kontrol eder, korna üsttedir.

Çok işlevli gösterge ekranı, istif makinesinin durumu ve meydana gelmesi durumunda alarm koşulları hakkında bilgi sağlar. Operatör bilgileri, akü deşarj göstergesini ve kilometre sayacını içerir. Acil bir durumda istif makinesini hemen durdurmak için kırmızı mantar şeklindeki acil stop düğmesi etkinleştirilebilir.

Çelik kaynaklı şasi üç uzunlukta gelir ve istif makinesinin maksimum 939 mm genişliği, onu dar alanlarda kullanım için ideal hale getirir. Standart olarak iki aşamalı LFL ve üç aşamalı FFL konfigürasyonu dahil olmak üzere farklı uygulamalara uyacak bir dizi mast mevcuttur.

Geniş operatör platformu, operatörün uzun vardiyalar ve sürüş mesafeleri sırasında en konforlu sürüş konumunu belirlemesine olanak tanır. Yastıklı platform, operatör araçta olmadan istif makinesinin çalışmasını önleyen bir “operatör varlığı anahtarıyla” birlikte gelir.

4kW AC motor, ileri ve geri çekişe anında tepki verir. Bakım gerektirmeyen motor sadece 1000 saatte bir kontrol gerektirir ve düşük işletme maliyetleri sağlar. 3kW DC kaldırma motoru, istif makinesi uygulamasına uygun güç sağlar. Elektronik performans parametreleri, bir servis mühendisi tarafından uygulamaya eşleştirilebilir.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun