Skip to content Skip to footer

1875'den Beri
Canlandıran Çözümler

Geleneksel forklift ekipmanlarından gelişen teknolojik ekipmanlara kadar hedefimiz, ihtiyacınız olan çözümleri, ihtiyaç duyduğunuz zaman ve şekilde sunmaktır.

Şirketimiz

Yale, günümüzün hızla gelişen endüstri ortamında en acil malzeme taşıma zorluklarını çözmek için sürekli iyileştirme sürecini, teknolojiyi ve forklift işindeki bir asırdan fazla deneyimi bir araya getiriyor.

Geleneksel forklift ekipmanlarından gelişen teknolojilere kadar her gün hedefimiz, ülke çapındaki bayi ağımızla birlikte çalışarak, ihtiyacınız olan çözümleri sunmak, sizin işinize ve geleceğe odaklanmanızı sağlamaktır.

Yale, ürünlerini tek bir temel hedefi yerine getirmek için tasarlar: müşterilerimizin maksimum performansı gerçekleştirmelerini sağlamak. Bunu da operatör için en rahat, verimli ve verimli çalışma ortamını yaratarak başarıyoruz.

Neden yaptığımız şeyi yapıyoruz

Ürün plan sürecimizin bir parçası olarak forklift operatörleriyle röportaj yapmak ve onları gözlemlemek için sayısız saat harcıyoruz. Nasıl çalıştıklarını daha iyi anlamak ve yeni ekipman ve özelliklerin tasarımını ve geliştirilmesine yardımcı olmak için, çalışmış oldukları ortamların zorluklarını kullanıyor, müşterilerimizle iletişimimizi sürdürüyoruz.

Yale mühendisliği bünyesindeki ergonomik uzmanlar, forklift operasyonunu gerçekleştirmek için gereken belirli hareketleri hesaba katmak ve bunları işlevsel ürün tasarımlarına entegre etmek için dış uzmanlarla birlikte çalışır. Ayrıca belirli endüstrilerin ve malzeme taşıma uygulamalarının karmaşıklığını anlamak için müşteri anketleri ve araştırma çalışmaları yürütüyoruz.

Müşteri değerlendirmesi, yeni konseptler geliştirme sürecimizde önemli bir rol oynar. Forklift özelliklerinin kullanıcı tabanlı geri bildirimi yansıtmasını sağlarız.

İlk deneme aşamalarında, yeni özellikler ve donanımlar titizlikle test edilir ve iyileştirilir. Tam ölçekli kullanıma sunmadan önce daha fazla iyileştirme sağlamak için performans ve operasyonel özelliklerle ilgili müşteri geri bildirimlerine dayanmaktadır.