Skip to content Skip to footer

Genuine Yale Parts

İhtiyacınız olan parçalar, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde

Orijinal Yale® parçaları, genel olarak performans, uyum ve dayanıklılık için tüm standartlarımıza uygun olarak özellikle Yale kamyonları için gereklidir ve üretilir.

Orijinal Yale Yedek Parça ve Aksesuarları

Parçalar, forklift ve istif makinalarını çalışır durumda tutmak için hayati öneme sahiptir, bu nedenle Yale’de parça bulunabilirliğini ve teslimatını çok ciddiye alıyoruz. Uzun yıllar boyunca, sunulan parça çeşitliliğinden teslimat hızına ve doğruluğuna kadar sektördeki en profesyonel parça organizasyonu olduğuna inandığımız sistemi kurduk.

Beklediğiniz Kalite

  • Yale, büyük üreticilerin çok çeşitli ekipmanlarına uyacak eksiksiz kalitede malzeme taşıma ekipmanı parçaları ve aksesuarları seçeneği sunar.

  • Yale tarafından sağlanan tüm yedek parçalar, Yale® bayilerinden en yüksek düzeyde hizmet alınmasını sağlayan en yüksek kalite güvence standartlarını karşılar.

Birçok Parça; Yakınınızda ve Hızlı

  • Yale Avrupa parça deposunda herhangi bir zamanda stokta 2,4 milyondan fazla parça bulunur.
  • Stratejik olarak Hollanda Nijmegen’de bulunan Yale, acilliğe bağlı olarak kara veya hava taşımacılığı yoluyla gerekli yedek parçayı Yale bayi ağı içindeki herhangi bir yere kısa sürede hızlı ve verimli bir şekilde gönderebilir.

Birçok Sipariş Seçeneği

  • Sipariş işleme ve stok kontrolü, verimliliği ve müşteri hizmetini en üst düzeye çıkaran bir barkod sistemi tarafından yönetilir.
  • Elektronik bayi bağlantısı, Yale® bayilerinin hızlı bir şekilde sipariş vermelerini ve sistem üzerinden ilerlemelerini takip etmelerini sağlar.
  • Hızlı parça siparişi, verimli işleme ve hızlı teslimat, müşterilerin makine ekipmanlarını çalışır durumda ve karlı tutmak için Yale’e güvenebilecekleri anlamına gelir.

Parça Sipariş Et