Skip to content Skip to footer

UNISOURCE Parça ve Aksesuar Programı

HER ŞEY, KOLAYCA.

Birden fazla satıcı kullanmanın gizli maliyetleri, Yale® UNISOURCE™ programından yararlanılarak ortadan kaldırılabilir

Yale UNISOURCE™ Programı

Bu sistem üzerinden, rutin tesis bakımı, güvenlik ve özel malzeme taşıma ihtiyaçlarını desteklemek için yaygın olarak kullanılan kapsamlı bir ürün listesi içerir.

Forklift Parçaları ve Aksesuarları İçin Tek Adres

Elektrikli forkliftlerde üretkenlik için en önemli faktör, doğru hareketli aküyü seçmektir. Geleneksel kurşun asitten lityum iyona ve yakıt hücresi teknolojisine kadar çok çeşitli elektrik gücü seçeneklerine sahibiz. Verimliliği en üst düzeye çıkaracak güç çözümüne ve operasyonel bütçenizi karşılayacak ekonomik fiyatlara sahibiz.

Sektördeki en kapsamlı çatal teklifine sahibiz. Çatallar, belirli uygulamalar için özel çatallar dahil olmak üzere standart ve özelleştirilmiş konfigürasyonlarda mevcuttur. Çatallarınızın aşınmış olduğundan emin değil misiniz? Çatallarınızın ne sıklıkla kontrol edilmesi gerektiğini görüşmek için yerel Yetkili Yale® bayinizi arayın.

Operatör yorgunluğunu azaltan ergonominin ve forklift operatörlerini üretken tutmanın önemini anlıyoruz. Operatör bölmelerine kolaylık sağlayan kabinler, süspansiyonlu koltuk seçenekleri ve aksesuarlar sunuyoruz.

Yeniden üretilmiş parça ve düzeneklerden oluşan eksiksiz serimiz, yeni parçalarla aynı yüksek kalite standartlarını karşılamaktadır. Garanti süresi boyunca parçanın arızalanması durumunda işçilik geri kazanımı hakkında bilgi almak için Yetkili Yale® bayimizle iletişime geçin. Yeniden üretilmiş parçalar, alternatörleri, marş motorlarını, motorları, şanzımanları, elektrik motorlarını ve daha fazlasını içerir.

Aksesuar teklifimiz, malzeme taşıma endüstrisinde yaygın olarak kullanılan kapsamlı bir ürün listesi içerir. Yanıp sönen ışıklar, farlar, hareket alarmları, yangın söndürücüler, aynalar, darbe monitörleri dahil olmak üzere rutin tesis bakımı, güvenlik ve özel malzeme taşıma ihtiyaçlarından sadece birkaçı.

Kullanım ömrünü doldurmuş veya hasar görmüş lastikler ve yük tekerlekleri, forkliftin güvenli bir şekilde çalışmasını engelleyebilir ve seyahatle ilgili ilgili parçaların ömrünü kısaltabilir. Yale®, tekerleklerin belirli uygulamalara uygun olmasını sağlamaya yardımcı olmak için farklı marka ve türde tekerlek sunar. Presleme kauçuk ve poliüretan, pnömatik ve pnömatik katı maddeler, iz bırakmayan, düz, yivli veya yivli yük tekerleklerine kadar, size yardımcı oluyoruz.

Yale UNISOURCE™ parça ve aksesuar programı aracılığıyla 3.800’den fazla modeli kapsayan 100’den fazla malzeme taşıma ekipmanı markası için 6 milyondan fazla yedek parça ve aksesuara erişin. UNISOURCE™ programı tarafından mümkün kılınan tek noktadan kaynak kullanımından yararlanılarak, birden fazla satıcı kullanmanın gizli maliyetleri ortadan kaldırılabilir.

Satıcı Bulun

Forklift parçaları için yerel kaynağı bulmak için Bayi Bulucu’yu kullanın.