Skip to content Skip to footer

Güç Kaynakları

Kurşun Asit Aküler

Günümüzün tedarik zincirleri, maliyetleri kontrol etmek ve marjları korumak için bu kadar yoğun bir baskı altındayken, operasyonlar, istif aracı filolarını güçlendirmek için kanıtlanmış, güvenilir teknolojiye ihtiyaç duyuyor. Bu kriterlere ek sera gazı emisyonları, kurumsal sürdürülebilirlik girişimleri ve iç mekan hava kalitesi gereksinimleri için giderek daha katı düzenlemeler ekleniyor. Bu nedenle kurşun-asit aküler mantıklı bir seçim oluyor.

Neden Kurşun Asit Aküler

Yale®, akülü yaya kumandalı transpaletlerden 5.000 kg’lık yükler için tasarlanmış binicili denge ağırlıklı modellere kadar güvenilirliği kanıtlanmış performansa sahip, kurşun asit aküyle çalışan çok çeşitli modeller sunar.

  • Çalışırken emisyon yok: Emisyonları büyük ölçüde azaltın ve hava kalitesi standartlarını karşılayın ve işletmenizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olun

  • Daha düşük yatırım maliyet: Diğer cazipi güç seçeneklerine kıyasla daha düşük yatırım ​​maliyetiyle denenmiş ve pek çok işletme tarafından kullanılan bir teknolojinin avantajlarından yararlanın

  • Düşük bakım gereksinimleri: Elektrikli forkliftler, içten yanmalı motorlara göre daha az hareketli mekanik parçaya ve sıvıya sahiptir, böylece özellikle vasıflı teknik işgücü havuzunuz üzerindeki iş yükünü azaltır.

  • Elektrik şebekesi üzerinde hafif bir yük: Kurşun asitli aküleri, kademeli programlarda, yoğun olmayan zamanlarda veya elektrik şebekelerindeki yükü azaltmak için yüksek frekanslı bir şarj cihazı aracılığıyla şarj edin, daha yüksek fiyatlı elektrik maliyetine sahip bölgeler veya daha eski altyapılar için idealdir.

     

    Uzmanlığımızın operasyonlarınızı iyileştirmeye nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın.