Skip to content Skip to footer

QUICKLIFT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI KIBRIS’TA YAPILDI

Kurulduğu günden bu yana devam eden yükseliş trendini başarılı bir yıl ile taçlandıran QUICKLIFT ekibi, 2022 yılının değerlendirmesi ve 2023 yılı yeni plan ve stratejilerini oluşturmak için Kıbrıs’ta bir araya geldi.

Emin adımlarla büyüyen, sektörünün önde ve öncü firmaları arasında yerini sağlamlaştıran QUICKLIFT, bu büyüme ve başarının tesadüf olmadığını 2022 yılı satış adetleri ve satış sonrası başarıları ile bir kez daha gösterdi. Bu yıl “Gelecek Bizim” mottosu ile 5-8 Ocak tarihleri arasında Kıbrıs Concorde Hotel’de gerçekleştirilen “Strateji ve Değerlendirme Toplantısı” ile tüm QUICKLIFT ailesi bir araya geldi. Toplantıda 2022 yılındaki satışlar, yatırımlar, büyüme ve gelişmeler değerlendirildi. İş ve istif makineleri bölümlerinin ayrı ayrı yaptıkları çalışma toplantılarının dışında birlikte yapılan toplantılarla da yılın detaylı analizi yapıldı. Toplantılarda sektörde yaşanan yenilikler, gelişmeler özetlenirken büyüyen pazar ve buna paralel olarak atılan adımlar gündemdeki konular arasında yerini aldı.

2023 yılı yatırım ve büyüme hedeflerinin konuşulduğu, gelecek vizyonu ile yeni stratejilerin belirlendiği toplantı maratonu, gerçekleştirilen tarihte yolculuk gezisi ve gala eğlencesi ile son buldu.