Skip to content Skip to footer

Yatay Sipariş Toplayıcı

MO10L-MO25-Alçak Ve Orta Seviye Sipariş Toplama Makinesi

Model

MO1OL – MO20L – MO20P – MO25

Kapasite

1.000 – 2.000 – 2.500kg

 • Yatay sipariş toplayıcı
 • Sağlam şase yapısı, mükemmel manevra kabiliyeti ve performans
 • Y ükselebilir operatör platform seçenekleri
 • Makaslı tip lift seçeneği
 • Operasyona uygun çatal opsiyonları
 • Elektrikli direksiyon sistemine entegre, dönüşlerde otomatik hız
  kesme

Endüstriler

 • Perakende
 • Lojistik
 • İnşaat Malzemeleri
 • Otomotiv
 • Gıda
 • İçecek

Teklif Al

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Birinci ve ikinci seviye raf yüksekliğinde sipariş toplama için bağımsız çatallı sabit veya kaldırma platformu ile sunulan MO serisi ayrıca zemin ve ara sıra ikinci seviye toplama için bir makaslı kaldırma seçeneği içerir.

Yale MO Serisi Sipariş Toplayıcılar, Müşteri Siparişlerinin Hızlı ve Verimli Bir Şekilde Toplanması İçin En Verimli ve Uygun Maliyetli Çözümlerden Biridir.

Scooter kontrolü, operatörün platformda sürüş yapmasını sağlayarak yorgunluğunu azaltır ve ona daha fazla koruma sağlar. Zahmetsizce kullanılan elektrikli direksiyon, virajlarda otomatik hız azaltma ile daha rahat kontrol ve daha yüksek üretkenlik sağlar.

Ayakla kontrol edilen platform, operatör yorgunluğunu azaltmak için ikinci seviye paket toplamaya izin verir formattadır. Geniş platform kaplayan sensör ile güvenli çalışma ve ideal pozisyonda çalışma imkanı sunulur.

Hızlanma, seyir ve frenleme hızları için ayarlanabilir performans seçenekleri, bir servis mühendisi tarafından operatörün özel ihtiyaçlarına göre operatör konsolu aracılığıyla ayarlanabilir ve bu sayede forkliftin işletme ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilmesi sağlanır.

AC tahrik motoru, yüksek performanslı hızlanma, seyir hızı ve frenleme hızı sağlayarak MO Serisini dur-kalk operasyonları için ideal hale getirir. AC motor, dahili termal koruma ile düşük bakım gerektirir, hasar ve toza karşı koruma için tamamen kapatılarak arıza süresini azaltır.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun