Skip to content Skip to footer

Orta ve Yüksek Seviye Sipariş Toplayıcılar

MO10E-MO10S-Orta Ve Yüksek Seviye Sipariş Toplama Makinesi

Model

MO10 – MO10S

Kapasite

1000 kg

 • 48 V orta ve yüksek seviye sipariş toplayıcı
 • Yale AC CANbus ve kombi kontrol sistemi
 • Mükemmel manevra kabiliyeti ve yüksek performans
 • “Walk-on Pallet” (palet üzerinden toplama) seçeneği
 • “Supplementariy Lift” (mini mast üzerine toplama) seçeneği
 • Çift el kontrol zorunluluğu ile maksimim güvenlik
 • 10.5 m’ye kadar sipariş toplama
 • Koridor içi raylı ve kablolu klavuz kontrol sistemi seçenekleri

Endüstriler

 • Perakende
 • Lojistik
 • İnşaat Malzemeleri
 • Otomotiv
 • Gıda
 • İçecek

Teklif Al

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Rahat, Verimli İkinci ve Üçüncü Seviye Sipariş Toplama İçin İdeal

Depolarda Kesin Bir Uygulama Çözümü Sağlayan Sabit Çatal, Sabit Kabin, Ek Kaldırma ve Platform Üzerinde Yürüme veya Kafes Modelleri İçerir.

Geniş platform kaplayan sensör ile güvenli çalışma ve ideal pozisyonda çalışma imkanı sunulur. Yastıklı platform, titreşimi emer ve düşük adım yüksekliği operatör yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.

Kontrol paneli, operatörün koridorun her iki tarafından optimize edilmiş toplama için geçiş alanı en üst düzeye çıkarılacağı şekilde konumlandırılmıştır.

Dört farklı performans ayarı, sipariş toplayıcısının operatör ve işletme gereksinimlerine uyacak şekilde yapılandırılmasına olanak tanır. Yaya modunda “sürünme hızı” işlevi, operatörün bir sonraki toplama konumuna sipariş toplayıcı ile yürümesini sağlar. AC tahrik motoru pürüzsüz kademeli hızlanma, seyir hızı ve frenleme sağlarken.

Makinenin her iki tarafında bulunan serbest bırakma ve çatal kaldırma/indirme işlev düğmeleri, operatörün makinenin yanında yürümesine ve çatalları platforma çıkmadan kaldırmasına/indirmesine olanak tanır ve operatörün yorgunluğunu azaltmaya ve üretkenliği artırmaya yardımcı olur. Kılavuzlu koridorlarda çalışan makinelerde bir sonraki toplama konumuna ulaşmak için geçen süreyi azaltmak için operatör kabini yatay ve dikey olarak aynı anda hareket edebilir.

MOSFET kontrolü, kabinin ve ek kaldırmanın kaldırılması/indirilmesi için orantılı kullanım sağlar. Hortum kırma valfleri, manuel indirme valfi kabinin acil olarak indirilmesine izin verdiğinde, hat kopması durumunda alçalmayı önler.

Panoramik tasarımlı mast, mükemmel görüş sağlar, bir gevşek zincir dedektörü, bir engelle karşılaşıldığında daha fazla alçalmayı önler. Kabin zemine yaklaştıkça indirme hızı otomatik olarak azalır. MO10/MO10S, MO10S’de üç kademeli ve MO10E’de bir kademeli olmak üzere iki mast seçeneğine sahiptir.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun