Skip to content Skip to footer

Kompakt ve Hafif Transpalet

MPC15-Kompakt Transpalet (Lityum-Ion Akülü)

Model

MPC15

Kapasite

1500kg

 • Entegre yeni nesil lithium-ion akü kullanımı

 • Hafif çalışma şartları için ideal

 • Kamyon içi çalışmalara uygun tasarım

 • Kompakt şase ile dar alanlar için ideal çözüm

 • Dahili şarj cihazı ile her yerde çok hızlı ara şarj imkanı

Dökümanı İndir

Endüstriler

 • Perakende

 • Lojistik

 • İnşaat

 • Otomotiv

 • Gıda

 • İçecek

Teklif Al

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MPC15 Kompakt Motorlu Transpaletler, kompakt yapıları ve dar dönüş açısıyla, dar alanlarda kullanımı kolay, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

Teslimat araçlarını boşaltmak için yükleme ve kısa veya uzun mesafelerde kapalı ve açık paletlerin dahili nakliyesi için idealdir.

Düşük çaba gerektiren ergonomik olarak tasarlanmış kontroller, operatörün yorgunluğunu azaltmak için yerleştirilmiştir ve duyarlı kelebek anahtarlar, yumuşak bir başlangıç, kontrollü frenleme ve hızlanma için hareket yönünü, hızı ve frenlemeyi kontrol eder.

Bir çarpışma durumunda, bileşenler ve akü özel tasarlanmış kapak ile korunmaktadır. Kaynaklı çatal konstrüksiyonu ve güçlendirilmiş kompakt şasi, transpaleti ağır yüklerde burulmaya karşı dayanıklı hale getirir.

Yengeç hızı işlevi, yoğun alanlarda manevra yapmak için idealdir.

Yerinde şarj için yerleşik şarj cihazı, maksimum çalışma süresi sağlamak için optimize edilmiş pil paketleri.

Standart devrilme önleyici sistem, dönerken dengeyi en üst düzeye çıkarmak için tekerlekleri stabilize eder ve tek yük tekerlekleri ve çıkış/giriş silindiri, operatörün güvenliği için palet kullanımını optimize eder.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun