Skip to content Skip to footer

Binicili ve Yaya Kumandalı Akülü Transpalet

MP20XUX-Platformlu Akülü Transpalet

Model

MP20XUX

Kapasite

2000kg

 • Yaya kumandalı ve platformlu akülü transpalet

 • Gelişmiş AC kontrol sistemi

 • Opsiyonel elektrikli direksiyon

 • Standart yandan akü değişimi

 • Operatör dostu ergonomik kumanda kolu

Dökümanı İndir

Endüstriler

 • Perakende

 • Lojistik

 • İnşaat

 • Otomotiv

 • Gıda

 • İçecek

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MP20DL serisi dar ve kısa şase, hem kompakt hem de manevra kabiliyeti yüksek, hızlı, üretken ve ekonomik iç mekan yatay taşıma ve yükleme ve boşaltma uygulamalarında verimli olmasını sağlar.

MP20DL serisi, operatör düşünülerek tasarlanmıştır. Paleti rahat bir çalışma yüksekliğine yükseltme yeteneği, operatörün sırt gerginliğini ve yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.

Transpalet çatalları, maksimum çatal gücü ve uzun ömür sağlayan ağır çelikten yapılmıştır. Çekme çubuğu tasarımı bükülmeye karşı koruma sağlar ve transpalet parçaları dayanıklı plastik kapaklarla korunur.

Kontrol kolu kafasındaki uzun tutamak, direksiyon eforunu azaltır ve tutamağın üzerinde acil durum geri vites sistemi, düşük hız anahtarı ve değişken hız kontrolü bulunur.

Gelişmiş AC kontrol sistemi, bakım gereksinimlerini sınırlayan motor fırçalarını ortadan kaldırır.

CANbus teknolojisi, kablolama karmaşıklığını azaltırken, düşük pil koruma ayarı pil ömrünü uzatır. Tüm pivot noktalarında, bileşen aşınmasını azaltan gresörlükler ve kullanışlı burç bulunur.

Yaylı tekerlekler, düz olmayan zeminlerde yanal dengeyi iyileştirir ve transpalet performansını ve hizmet ömrünü artırır.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun