Skip to content Skip to footer

Binicili Akülü Transpalet

MP20-25T-Binicili(Oturmalı) Akülü Transpalet

Model

MP20-25T

Kapasite

2000-2500kg

 • Ayakta/Oturarak/Yaslanarak kullanım imkanı
 • Europalet taşıması için 790 mm’lik dar şase
 • Orta ve uzun mesafeli taşımalar için ideal
 • Elektronik mini direksiyon kontrolü
 • Direksiyon sistemine entegre virajlarda otomatik hız kesme
 • Otomatik frenleme ile eğimlerde geri kaymama

Endüstriler

 • Perakende

 • Lojistik

 • İnşaat

 • Otomotiv

 • Gıda

 • İçecek

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Mükemmel erişime sahip değişken koltuk konumu, daha fazla üretkenlik için rahat bir çalışma ortamı sağlar. Operatörlere hızlı döngü sürelerini ve olağanüstü üretim seviyelerini destekleyen bir çalışma ortamı sağlarken, farklı mesafelerde mal transferi için idealdir.

MPT serisi dar şasi genişliği, operatörün paletleri en dar alanlarda konumlandırmasına, yüklemesine ve boşaltmasına olanak tanır ve hatta bir kamyon veya konteynerin arkasında dönebilir.

Çerçeveli poliüretan tamamen dikey olarak ayarlanabilen yastıklı koltuk, operatörün uzun yolculuklar/vardiya süreleri boyunca yorgunluğu gidermesi için oturarak, yaslanarak ve ayakta çalışmaya/desteğe izin verir.

Yeni nesil MOSFET yüksek frekanslı COMBI kontrolör, hem çekişi hem de pompa çalışmasını düzenlemek içindir. Viraj dönüşlerinde kontrolör aracılığıyla otomatik hız azaltma ve rejeneratif frenlemenin yanı sıra bir yokuşta geri kayma önleyici çalıştırma ek enerji verimliliği sağlar.

Elektronik uçtan uca direksiyon minimum çaba gerektirir ve hızlı manevra sağlar. Büyük boyutlu, düşük çaba gerektiren kelebek düğme, elektromanyetik frenin açılıp kapanmasının yanı sıra hareket yönünü ve hızı kontrol eder.

AC motor, yüklü/yüksüz durumda yüksek hareket hızları, yüksek başlatma torku ve hızlanmanın yanı sıra verimli çalışma sağlar. AC motor teknolojisinin kullanımı, ileri ve geri kontaktörleri ortadan kaldırır.

Kontrolör, ileri ve geri hareket hızları, ters akım frenlemesi, serbest bırakma freni, kaldırma ve indirme hızları ve yavaşlama frenlemesi için ayarlanabilir. Operatör ve uygulama performansı, maksimum üretkenliği sağlamak için ayarlanabilir/eşleştirilebilir.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun