Skip to content Skip to footer

Transpalet

MP16UX-Yaya Kumandalı Akülü Transpalet

Model

MPC16UX

Kapasite

1600kg

  • Tek parça şase yapısı ile zorlu şartların çözümü

  • Ergonomik kumanda kolu ile mükemmel manevra kabiliyeti

  • AC yürüyüş motoru ve mosfet kontrol sistemi

  • Değiştirilebilir performans ayarları
  • Geri kaymayı önleyici otomatik park freni
  • Rejeneratif frenleme ile enerji tasarrufu
  • Çatal uzunluk opsiyonları

Endüstriler

  • Kağıt

  • Ambalaj

  • Matbaa

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Yaya Kumandalı ve Platformlu Transpalet

Hafif ince tasarım. Uzun yeke kolu, direksiyon eforunu azaltır, kafa ayrıca maksimum operatör konforu için tasarlanmıştır. Az çaba gerektiren kontroller, yorgunluğu azaltmak için ergonomik olarak yerleştirilmiştir, ayarlanabilir performans ayarları ise belirli operasyonel gereksinimlere uygundur. Duyarlı kelebek anahtarlar, yumuşak bir başlangıç, kontrollü frenleme ve hızlanma sağlamak için hareket hızını, yönünü ve frenlemeyi kontrol eder.

Mağazanın arkasında boşaltma ve herhangi bir son teslimat uygulaması için idealdir. Düşük operasyon maliyetine sahiptir.

0,8 kW DC kaldırma motoruyla birleştirilmiş güçlü 1,2 kW AC çekiş motoru, uzun akü değiştirme ömrüne ve aynı zamanda yüklerin yumuşak bir şekilde indirilmesine olanak tanır. Akü sızdırmaz ve bakım gerektirmezken, hızlı akü değişimi için erişilebilirlik basittir. Yerleşik şarj cihazı, yerinde şarj sağlarken optimize edilmiş akü paketleri arıza süresini azaltır.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun