Skip to content Skip to footer

Yaya ve Binicili Çift Palet İstif Makinesi

MS20XD-Platformlu Çift Palet Taşımalı Akülü İstif Makinesi

Model

MS20XD

Kapasite

2000kg

 • Tek ya da çift palet taşıma ve istifleme
 • Orta ve uzun mesafeli tasımalar için ideal
 • Yaya ve platform üstü kullanım seçeneği
 • AC donanım ve kontrol sistemi
 • Ergonomik kullanım elektrikli direksiyon
 • Standart yan koruma barları
 • Dönüşlerde otomatik hız kesme, seçilebilir parametreler
 • Denge ayakları yükselme özelliği

Dökümanı İndir

Endüstriler

 • Perakende
 • Lojistik
 • Gıda
 • İçecek

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MP20XD orta ve hafif yoğunluktaki operasyonlar için idealdir. Ayrıca MP20XD, büyük kapasiteli treyler yükleme uygulamalarında çift palet taşıma kapasitesi için özel olarak geliştirilmiştir.

MPX serisindeki üç model, yoğun, orta ve hafif hizmet operasyonlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Kaymaz yüzeye sahip geniş operatör platformu, operatörün vardiya boyunca en rahat sürüş konumunu belirlemesine olanak tanır. Yastıklı platform ayrıca operatör varlığı anahtarı işlevini de gerçekleştirerek istif makinesinin operatör olmadan çalışmasını engeller.

Açılı tutma yerlerine sahip ergonomik kumanda kolu ve duyarlı, düşük çaba gerektiren “kelebek” kontrolleri, operatörün bileği, baş parmağı ve parmaklarındaki stresi ve yorgunluğu azaltır. Çift kaldırma ve indirme kontrolleri, sol veya sağ elle kullanım için konumlandırılmıştır.

Uygulama ihtiyaçlarına veya operatörün tercihine göre önceden ayarlanmış dört farklı performans seviyesi seçilebilir.

İstif makinesi manevrası için minimum çaba gerekir, kumanda kolunun tahrik tekerleğine dönüş oranı 75:90 derecedir. Böylece operatör daha az çaba ve kol hareketi ile çalışabilir, operatör yorgunluğunu azaltır ve üretkenliği artırır.

AC-DC MOSFET Kombi Elektronik Kontrol Teknolojisi, 1000 saatlik servis aralıkları ile enerji verimli performans ve düşük bakım sağlar.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun