Skip to content Skip to footer

Binici Yüksek Seviye İstif Makinası

MS16S-Binicili(Oturmalı) Akülü İstif Makinesi

Model

MS16S

Kapasite

1600kg

 • Ayakta/Oturarak/Yaslanarak kullanım imkanı
 • Europalet taşıması için 798 mm’lik dar şase
 • Orta ve uzun mesafeli taşımalar için ideal
 • Elektronik mini direksiyon kontrolü
 • Direksiyon sistemine entegre virajlarda otomatik hız kesme
 • Otomatik frenleme ile eğimlerde geri kaymama
 • Orta ve yüksek seviyeli istiflemeler için mükemmel çözüm
 • Yale Stop otomatik park freni

Endüstriler

 • Perakende
 • Lojistik
 • Gıda
 • İçecek
 • Kimya

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MS16S binicili istif makinesi, orta ila uzun dahili taşıma operasyonlarında malları istiflemek ve almak için tasarlanmıştır.

Mükemmel erişim, değişken koltuk konumu ve yüksek kaldırma kapasitesine sahip mastı ile üretkenliği artıran rahat bir çalışma ortamı sağlar.

Elektronik uçtan uca direksiyon minimum çaba gerektirir ve hızlı manevra sağlar. Büyük boyutlu, düşük çaba gerektiren kelebek düğme, elektromanyetik frenin açılıp kapanmasının yanı sıra hareket yönünü ve hızı kontrol eder.

MOSFET yüksek frekanslı COMBI kontrolörü, hem çekişi hem de pompa çalışmasını düzenlemek içindir. Kontrolör, otomatik frenleme ve rejeneratif frenlemenin yanı sıra bir yokuşta geri kaymayı önleme özelliğine sahiptir. Viraj dönüşlerinde kontrolör aracılığıyla otomatik hız azaltma ve rejeneratif frenlemenin yanı sıra bir yokuşta geri kayma önleyici çalıştırma ek enerji verimliliği sağlar.

Konturlu poliüretan tamamen dikey olarak ayarlanabilen yastıklı koltuk, operatörün uzun yolculuklar/vardiya süreleri boyunca yorgunluğu gidermesi için oturarak, yaslanarak ve ayakta çalışmaya/desteğe izin verir. Operatör bölmesinde ayrıca yastıklı bir kol dayama yeri bulunur ve geniş şasi, daha fazla operatör konforu için cömert bacak mesafesi sağlar.

Serbest kaldırmalı 2 ve 3 kademeli mastlar dahil olmak üzere çeşitli mast tipleri mevcuttur. Silindirler, maksimum hizmet ömrü için kalıcı olarak yağlanır ve mühürlenir. Standart olarak bir Lexen şeffaf koruma takılmıştır.

AC motor, yüklü/yüksüz durumda yüksek hareket hızları, yüksek başlatma torku ve hızlanmanın yanı sıra verimli çalışma sağlar. AC motor teknolojisinin kullanımı ileri ve geri kontaktörleri ortadan kaldırır. Motor, kolay erişim, iyileştirilmiş havalandırma ve yerden minimum kirlenme için dikey olarak monte edilmiştir.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun