Skip to content Skip to footer

Platformlu Yüksek Seviye İstif Makinesi

MS12-16X-Platformlu Akülü İstif Makinesi

Model

MS12X – MS14X – MS16X – MS20X

Kapasite

1.200 – 1.400 – 1.600 – 2.000kg

Yaya kumandalı ve platformlu akülü istif makinası

 • AC işletim sistemi ve motorlar
 • Kumanda kolu üzerinde standart ve hassas lift butonları
 • Geniş görüş açılı asansör ile maksimum rezidüel kapasite
 • 6 m’ye kadar asansör seçenekleri
 • Full display ekran ile arıza kod göstergesi
 • Ayarlanabilir parametre ve rejeneratif fren sistemi

Endüstriler

 • Perakende
 • Lojistik
 • Gıda
 • İçecek
 • Kimya

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MS12-20X serisi binicili akülü istif makineleri, mükemmel operatör ergonomisi ve üretkenliği sunar. Yüksek görünürlüklü mastlar, çift kaldırma ve indirme kontrolleri, düşük güçle hidrolik direksiyon ve virajlarda hız azaltma gibi pek çok özellik bir arada sunulur.

MS12-20X binicili istif makinesi, çift palet taşıma için idealdir ve kısa veya uzun mesafeli taşıma uygulamalarında ve rampalarda veya eğimlerde çalışmaya uygundur.

Geniş operatör platformu, operatörün maksimum uygulama esnekliği için ideal sürüş pozisyonunu bulmasını sağlar. Katlanabilir yan kollar, operatöre maksimum konfor ve denge sağlayan platformun seviyesine göredir. Sürücülü veya yaya kumandalı olarak kullanıma uygundur.

İlk kaldırma, zeminden olan mesafeyi artırarak bozuk yüzeylerde, yükleme seviyelerinde ve rampalarda taşımaya izin verir. Çatallar kaldırıldığında hız otomatik olarak azalır.

Kumanda kolu ve tutacağı, ergonomik şekilli bir tutamağa ve entegre el korumasına sahiptir. Büyük yapıdaki, düşük çaba gerektiren kelebek düğmeler, elektromanyetik frenin yanı sıra seyahat yönünü ve hızı kontrol eder. Bu kontrollerin tümünü operatörün elini, tutma yerinden hareket ettirmeden yapmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Soldaki düğmeler, hassas konumlandırma için yavaş hızlarda çalışır, sağdaki düğmeler orantılı kaldırma ve indirmeyi kontrol eder, korna üsttedir.

Elektrikli motor, direksiyon çabasını tamamen ortadan kaldırarak, tüm çalışma uygulamalarında istif makinesini hafif ve kolay yönlendirilebilir hale getirir.

Ayarlanabilir çekme çubukları, çatalların eşit şekilde kaldırılmasını ve indirilmesini sağlar. Yükleme silindirleri, yağlama noktaları ve sızdırmaz yataklarla tandemdir. Yük kolları kaldırıldığında istif makinesinin hızı otomatik olarak düşürülür.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun