Skip to content Skip to footer

Yaya Kumandalı Yüksek Seviye İstif Makinesi

MS12-16IL-Yaya Kumandalı Inıtıal Lift Özellikli Akülü Transpalet

Model

MS12IL – MS14IL – MS16IL

Kapasite

1.200 – 1.400 – 1.600 kg

 • Yükselebilen denge ayaklı istif makinası
 • Çift palet taşıma özelliği
 • Europalet taşıması için 790 mm’lik dar şase
 • Kumanda kolu üzerinde standart ve hassas lift butonları
 • Geniş görüş açılı asansör ile maksimum rezidüel kapasite
 • Full display ekran ile arıza kod göstergesi

Endüstriler

 • Perakende
 • Lojistik
 • Gıda
 • İçecek
 • Kimya

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Yale® MS Serisi, çeşitli kullanıcı yüksekliklerine ve deneyim seviyelerine uygun kaldırma kabiliyetine sahip, son derece kontrol edilebilir ve çevik bir yaya kumandalı istif makinesidir. MS serisi, mast boyunca iyi görünürlük, sağlam yapı ve geniş kullanılabilirlik yoluyla operatöre güven sağlar.

MS serisi, açık kenarlı paletleri ve taşıma kaplarını işlerken ve malları çok seviyeli raflara yerleştirirken operatör verimliliğini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Kumanda kolu ve tutacağı, ergonomik şekilli bir tutamağa ve entegre el korumasına sahiptir. Büyük yapıdaki, düşük çaba gerektiren kelebek düğmeler, elektromanyetik frenin yanı sıra seyahat yönünü ve hızı kontrol eder. Bu kontrollerin tümünü operatörün elini, tutma yerinden hareket ettirmeden yapmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Soldaki düğmeler, hassas konumlandırma için yavaş hızlarda çalışır, sağdaki düğmeler orantılı kaldırma ve indirmeyi kontrol eder, korna üsttedir.

Hem yüklü hem de yüksüz çatallar için daha hızlı kaldırma ve indirme hızları, daha hızlı yük taşıma çevrim süreleri sağlar.

İlk kaldırma, zeminden olan mesafeyi artırarak bozuk zeminlerde, yükleme seviyelerinde ve rampalarda taşımaya izin verir. Çatallar kaldırıldığında hız otomatik olarak azalır.

AC cer motorları, yüksek düzeyde stabilite sunarken 6 km/saate kadar seyahat hızları sağlar. Hassas kaldırma kontrolleri, operatörün 2,0 tona kadar yükleri kolayca taşımasını sağlar.

Servis kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Akü deşarj ve alarm kodu göstergesi ve hızlı çıkarılabilen kapaklar içerir ve şanzıman ömür boyu bakım gerektirmez. Hidrolik yağ ve filtre değişimi için servis aralığı ise 3000 saattir.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun