Skip to content Skip to footer

Yaya Kumandalı Yüksek Seviye İstif Makinesi

MS10-12E-Yaya Kumandalı Akülü İstif Makinesi

Model

MS10E -MS12E

Kapasite

1000-1200kg

  • Dar alan uygulamaları için ideal çözüm

  • Eğimlerde geri kaymama

  • Full display ekran ile arıza kod göstergesi

  • Yürüyüş ve hidroliklere yönelik mosfet

  • Kombi kontrol sistemi

  • SEM yürüyüş motoru

Endüstriler

  • Perakende
  • Lojistik
  • Gıda
  • İçecek

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde, depolama operasyonları için düşü maliyetli çözüm arayışları için idealdir. MS10-12E’nin ergonomik tasarımı, açık kenarlı paletleri ve kapları elleçlerken, ürünleri çok seviyeli raflara yerleştirirken operatör verimliliğini en üst seviyeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır.

MS10-12E kompakt yaya kumandalı istif makinesi, deponun veya üretim katının en dar köşelerinde zahmetsiz manevra kabiliyeti sağlamak için yumuşak sürüş, kaldırma ve indirme kontrolü ile operatör dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kumanda kolu, operatör konforu için tasarlanmıştır ve açılı tutamaklara ve entegre el korumasına sahip ergonomik şekilli bir tutamağa sahiptir. Büyük yapıdaki, düşük çaba gerektiren kelebek düğmeler, elektromanyetik frenin yanı sıra seyahat yönünü ve hızı kontrol eder. Kaldırma ve indirme düğmeleri, kumanda koluna uygun şekilde yerleştirilmiştir. Kumanda kolu, tahrik ünitesine monte edilmiştir ve ofset konumu, mastın etrafındaki görüşü artırır.

Yeni nesil MOSFET yüksek frekanslı COMBI kontrolör, hem çekişi hem de pompa çalışmasını düzenlemek içindir. Viraj dönüşlerinde kontrolör aracılığıyla otomatik hız azaltma ve rejeneratif frenlemenin yanı sıra bir yokuşta geri kayma önleyici çalıştırma ek enerji verimliliği sağlar.

Dayanıklılık için mast koruması tel örgüden yapılmıştır. 1 ve 2 kademeli mastlar için çatal bölümü aynıdır.

Bakım gereksinimleri sınırlı olmakla birlikte uzun bir çalışma ömrü için 1000 saatlik servis aralıkları tavsiye edilir.

Kontrolör, ileri ve geri hareket hızları, ters akım frenlemesi, serbest bırakma freni, kaldırma ve indirme hızları ve yavaşlama frenlemesi için ayarlanabilir. Operatör ve uygulama performansı, maksimum üretkenliği sağlamak için eşleştirilebilir.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun