Skip to content Skip to footer

Binicili Çekici Traktör

MT70-3 Tekerlekli İç Ve Dış Mekanlar İçin Akülü Çekici

Model

MT70

Kapasite

7000kg

 • İç ve dış alan uygulamaları için ideal çözüm
 • 3 teker yapısı ile mükemmel manevra kabiliyeti
 • Sağlam gövde yapısı ile uzun ömür
 • Ayarlanabilir parametre seçenekleri
 • Yüksek seviye operatör kontrolü ile maksimum ergonomi
 • Kabin seçenekleri

Endüstriler

 • Otomotiv

 • İçecek

 • Kimya

 • Gıda

 • Lojistik

 • Perakende

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

Yale, operasyonlarınızı daha üretken hale getirmek için gelişmiş performans, manevra kabiliyeti ve bir dizi yenilikçi özelliğe sahip çekici sunar. Bir dizi treyler seçeneği, eksiksiz bir depo çözümleri yelpazesi sunmak için bu kapasiteyi genişletir.

Özellikle hat besleme operasyonları olmak üzere çok çeşitli üretim ve depo uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış konforlu, sağlam oturaklı çekiciler.

Çekici uygulamanın ihtiyaçlarına göre uyarlanmasına olanak tanıyan bir el kumandası aracılığıyla kolay tanılama gibi gelişmiş kontrol özellikleri.

Kablolama karmaşıklığının azaltılması, bileşenlere kolay erişim sağlayan ve gelişmiş güvenilirlik sunan CAN veri yolu iletişim sisteminin bir sonucudur.

Hızlanma ve hareket hızları, bir servis mühendisi tarafından konsol aracılığıyla uygulamanın özel ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Dinamik hız algılama aşırı hızlanmayı önlerken, harici inching kontrolü sürücüye römork bağlama konusunda yardımcı olur.

Sağlam çerçeve yapısı ve güvenilir bileşenler uzun süreli güvenilirlik ve dayanıklılık sağlar. AC çekiş motoru, sızdırmaz kombi kontrolör, sızdırmaz elektrik konnektörleri ve Hall etkili sensörler ve anahtarlar dahil olmak üzere çekici elektronik aksamının tümü hasara karşı korumalıdır.

Güçlü, yüksek termal kapasiteli AC tahrik motoru, yüksek performanslı hızlanma, frenleme ve hareket hızı sağlar – dur-kalk işlemleri için idealdir.

Model Yük Kapasitesi Dönüş Yarıçapı Akü Kapasitesi Genişlik Ağırlık
MT80 7000kg 1089mm 48V / 240-375Ah(V/Ah) 1000mm 1280kg
MT70 8000kg 1576mm 48V / 240-375Ah(V/Ah) 1000mm 1252kg

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun