Skip to content Skip to footer

Pnömatik Lastikli 4 Tekerlekli Elektrikli Forklift

Lityum Iyonlu Premium Yüksek Kapasiteli Forklift

Model

ERP70SVNL – ERP70SVNL9 – ERP80SVNL – ERP80SVNL9 – ERP90SVNL

Kapasite

7.000 – 8.000 – 9.000 kg

 • Entegre lithium-ion akülü forklift
 • Full AC donanım ile mükemmel çevrim zamanı
 • Uzun ömürlü bakım gerektirmeyen akü teknolojisi
 • Ekstra geniş ve yeni nesil tasarım operatör kompartımanı
 • İç ve dış mekan uygulamaları için ağır hizmet şase

Endüstriler

 • Otomotiv

 • İçecek

 • Kimya

 • İnşaat

 • Lojistik

 • Metal

 • Kağıt

 • Ahşap

   

Uzmana Sor

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

İki saat içinde tamamen bitmiş durumdan şarj etme ve %100 batarya şarj durumu

Entegre yüksek voltajlı Li-ion batarya tarafından desteklenen hassas kullanım ile sağlam ve duyarlı

Entegre bir yüksek voltajlı Li-ion aküden güç alan bu akü, yeniden şarj edilmeye ihtiyaç duyulmadan uzun süre forkliftin kullanımına olanak verir ve iki saat içinde akünün %100 şarj olmasını sağlar. Li-ion aküler kadmiyum veya cıva gibi ağır metaller içermez ve ayrıca normalde kurşun asit akülerle ilişkili gazlardan arındırılmıştır, bu da daha düşük CO2 ayak izi sağlar. Akü değişimi olmadan yoğun üç vardiyalı operasyonları destekleyebilirler (hızlı fırsat şarjı yoluyla) Li-ion akülerin çalışma aralığı geleneksel alternatiften önemli ölçüde daha uzundur. Bir Yale Li-ion akü, kurşun asit akünün 1.200 döngüsüne kıyasla %80 deşarjda yaklaşık 3.750 döngü sağlayabilir. Ayrıca, çalışma alanlarına veya mola odalarına yakın yerlerde gerçekleştirilebilen hızlı ve verimli fırsat şarjı sunarak forkliftlerin kullanılmadığı zamanlarda şarj edilmesini sağlar.

Açık ve engelsiz ayak alanına sahip operatör bölmesi. Üç noktadan kolay giriş ve çıkış için düşük ara basamak yüksekliği. Son derece ayarlanabilir direksiyon kolonu ve ergonomik olarak konumlandırılmış operatör koltuğu, hidrolik kontrol ve diğer temel işlevler için mini kaldıraçlar içeren entegre kol dayanağı. Gösterge ekranı, operatöre forkliftin durumu hakkında sürekli geri bildirim iletir ve optimum görünürlük için konumlandırılmıştır.

İzole edilmiş güç aktarma sistemi ve 0,6 m/s’lik tüm vücut titreşim seviyelerine sahip tam süspansiyonlu koltuk, operatör yorgunluğunu azaltır. Grammer Primo L havalı süspansiyonlu koltuk düşük profilli süspansiyona sahiptir, isteğe bağlı olarak pnömatik veya mekanik süspansiyon ve hızlı ağırlık ayarı mevcuttur. Geniş, ergonomik koltuk minderleri ve ayarlanabilir kolçaklar vücudu, açısı -5° ila +30° arasında ayarlanabilen sırtlık kadar ideal şekilde destekler.

Bu sayede Li-ion akü değişimini ortadan kaldırır ve hem seyahat hem de kullanım süresinden tasarruf sağlayarak üretkenliği artırmaya yardımcı olur. Li-ion aküler sızdırmaz olduklarından ve doldurma veya dengeleme şarjı gerektirmediklerinden bakım gereksinimlerini de azaltır. Li-ion aküler, güç için çevresel açıdan daha cazip bir çözüm olarak görülmektedir.

Otomatik yavaşlama sistemi (ADS), hassas düşük hız kontrolü ile birlikte operatör yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur. Intellix™ Araç Servis Yöneticisi (VSM), performansı optimize etmek ve güvenilirliği artırmak için tüm araç sistemlerini izler ve elektronik olarak yönetir. Gelişmiş tanılama özellikleri maksimum çalışma süresi sağlar ve forklift performansı uygulama ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Fren kilidi ile sorunsuz elektronik inching, vites değiştirme ve boşta çalıştırma, hassas operatör kullanımı sağlar. Kontrollü güç geri dönüşü (CPR) yön değişimini ve lastik tasarrufunu düzenler.

Model Kaldırma Kapasitesi Yük Merkezi Kaldırma Yüksekliği Dönüş Yarıçapı Akü Kapasitesi
ERP70SVNL 7000kg 600mm 6200mm 3080mm Li-ion 360V / 192Ah(V/Ah)
ERP80VNL9 8000kg 900mm 2965mm 3794mm Li-ion 360V / 192Ah(V/Ah)
ERP80SVNL 8000kg 600mm 5965mm 3145mm Li-ion 360V / 192Ah(V/Ah)
ERP90VNL 9000kg 600mm 5965mm 3723mm Li-ion 360V / 192Ah(V/Ah)
ERP70SVNL9 7000kg 900mm 5965mm 3145mm Li-ion 360V / 192Ah(V/Ah)

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun