Skip to content Skip to footer

Kompakt Transpalet

1,4 Tona Kadar Yüklerin Kolay Taşınması

Model

MPC14

Kapasite

1400kg

 • Kullanımı kolay kontroller

 • Dayanıklı ve sağlam tasarım

 • Yengeç yürüyüş hızı işlevi

 • Düşük sahip olma maliyeti

 • Operatör verimliliği

Dökümanı İndir

Endüstriler

 • Perakende

 • Lojistik

 • İnşaat

 • Otomotiv

 • Gıda

 • İçecek

Teklif Al

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MPSC14 Kompakt Motorlu Transpaletler, kompakt yapıları ve dar dönüş yarı çapıyla bu transpaletlerin kullanımı kolaydır. Uzun hizmet süreleri için üretilmiştir.

Transpaletleri yüklemek veya boşaltmak ve kapalı ve açık paletlerin kısa veya uzun mesafelerde dahili nakliyesi için idealdirler

Düşük çaba gerektiren ergonomik olarak tasarlanmış kontroller, operatörün yorgunluğunu azaltmak için yerleştirilmiştir ve duyarlı kelebek anahtarlar, yumuşak bir başlangıç, kontrollü frenleme ve hızlanma için hareket yönünü, hızı ve frenlemeyi kontrol eder.

Bir çarpışma durumunda, bileşenler ve akü özel tasarlanmış kapak ile korunmaktadır. Kaynaklı çatal konstrüksiyonu ve güçlendirilmiş kompakt şasi, transpaleti ağır yüklerde burulmaya karşı dayanıklı hale getirir.

Yengeç hızı işlevi, yoğun alanlarda manevra yapmak için idealdir.

Yerinde şarj için yerleşik şarj cihazı, maksimum çalışma süresi sağlamak için optimize edilmiş pil paketleri.

Standart devrilme önleyici sistem, dönerken dengeyi en üst düzeye çıkarmak için tekerlekleri stabilize eder ve tek yük tekerlekleri ve çıkış/giriş silindiri, operatörün güvenliği için palet kullanımını optimize eder.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun

Cumhuriyet Mah. Yakacık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No: 21 34876 Kartal / İstanbul

İletişim
Keşfet
Kariyer

Hyster-Yale Group © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.