Skip to content Skip to footer

Yaya Kumandalı Transpalet

Akıllı, Hızlı ve Güvenilir

Model

MP16-22

Kapasite

1600-2200kg

Dar ve sıkışık alanlarda kanıtlanmış bir başarıya salip akıllı, hızlı ve güvenilir alçak seviye transpaletler

 • Ergonomik dizayn

 • MOSFET kontrolü

 • Ağır hizmet tipi çatallar ve çerçeve

 • Yale Akıllı Kaldırma™

 • Daha az bakım

Endüstriler

 • Perakende

 • Lojistik

 • İnşaat

 • Otomotiv

 • Gıda

 • İçecek

Teklif Al

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MPSC14 Kompakt Motorlu Transpaletler, kompakt yapıları ve dar dönüş yarı çapıyla bu transpaletlerin kullanımı kolaydır. Uzun hizmet süreleri için üretilmiştir.

Transpaletleri yüklemek veya boşaltmak ve kapalı ve açık paletlerin kısa veya uzun mesafelerde dahili nakliyesi için idealdirler

Forklift endüstrisinin en büyük kumanda kolu, çok çeşitli iş uygulamaları için idealdir. Minimum bilek hareketi için ergonomik olarak tasarlanmış, ortaya monte kontrol kolu operatörün yorgunluğunu azaltır.

MOSFET yüksek frekans kontrolörü, çekiş ve pompa çalışmasını düzenlemek için kullanılır. Enerji verimli, sorunsuz aşamalı kontrol her zaman mevcuttur.

Ağır hizmet tipi, şekillendirilmiş, kutulu çelik çatallar, güç ve sağlamlık için üretilmiştir. Entegre bir çatal burulma kutusu, ağır hizmet tipi burulma çubuğu ve bağlantı, burulmasını ve yük salınımını azaltmak için birlikte çalışır.

Özel Yale Smart Lift™, operatörün yükleri kaldırmasını ve paleti tam kaldırmadan önce taşımaya başlamasını sağlar.

CANbus iletişimi, hall etkisi sensörleri, yakınlık anahtarları ve transistör denetleyicisi tasarıma dahil edilerek kablo, konektör anahtarı ve kontaktör sayısı azaltılır.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun

Cumhuriyet Mah. Yakacık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No: 21 34876 Kartal / İstanbul

İletişim
Keşfet
Kariyer

Hyster-Yale Group © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.