Skip to content Skip to footer

Yaya Kumandalı Transpalet

Raf İkmali için İdeal

Model

MP20DL

Kapasite

2000kg

Dar ve sıkışık alanlarda kanıtlanmış bir başarıya salip akıllı, hızlı ve güvenilir alçak seviye transpaletler

 • Ergonomik dizayn

 • MOSFET kontrolü

 • Çift kaldırma ve indirme kontroleri

 • CANbus veri yolu teknolojisi

 • Daha az bakım

Dökümanı İndir

Endüstriler

 • Perakende

 • Lojistik

 • İnşaat

 • Otomotiv

 • Gıda

 • İçecek

Teklif Al

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz Bize talebiniz ile ilgili bilgi verin, çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve fiyat teklifi sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

MP20DL serisi dar ve kısa şase, hem kompakt hem de manevra kabiliyeti yüksek, hızlı, üretken ve ekonomik iç mekan yatay taşıma ve yükleme ve boşaltma uygulamalarında verimli olmasını sağlar.

MP20DL serisi, operatör düşünülerek tasarlanmıştır. Paleti rahat bir çalışma yüksekliğine yükseltme yeteneği, operatörün sırt gerginliğini ve yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.

700 kg’a kadar yükler için 780 mm’ye kadar ek kaldırma, operatörün yükleri taşırken veya düşük raf yüksekliklerinde stokları toplarken en rahat yükseklikte çalışmasına olanak tanır.

Ergonomik tasarımlı kumanda kolu, operatörün bileği, başparmak ve parmaklarındaki stresi ve yorgunluğu azaltmak için açılı el tutamakları ve duyarlı, düşük çaba gerektiren “kelebek” kontrollerine sahiptir.

Çift kaldırma ve indirme kontrolleri, sol veya sağ elle kullanım için konumlandırılmıştır ve verimli çalışma için tüm kontroller, kumanda kolunu serbest bırakmak zorunda kalmadan çalıştırılabilir.

MOSFET çekiş kontrolörü, kademesiz kademeli hız kontrolü, otomatik serbest bırakma ve rejeneratif frenleme ve geri tepme önleme sağlar.

CANbus iletişimi, yerleşik ekranı bakım gereksinimini göstermektedir.

Yale Vision Telemetri

Eksiksiz Filo Takibi ve Kontrolü

Yale Vision, daha bilinçli kararlar için gerçek zamanlı filo takibi sağlar. Çözüm, maliyeti yönetmek, üretkenliği optimize etmek ve varlıkları korumak için kullanımı kolay panolar ve analizler sunar.

Yale Power Suite

Operasyonunuzun Gerçek Gücünün Kilidini Açın

Yale Power Suite, çeşitli markalardan endüstrinin en geniş güç kaynağı yelpazesine sahiptir, böylece operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için mevcut en iyi çözümü elde etmenizi sağlar. Ekibimiz, uygulamanızı değerlendirmek ve yatırımınızdan en iyi getiriyi sağlayan güç kaynağını önermek için forklift güç kaynakları hakkında derin endüstri bilgisine sahiptir.

Katma Değerli Hizmetler

Forkliftler Çözümümüzün Yalnızca Bir Parçası

Katma değerli hizmetlerimiz, malzeme taşıma yatırımlarından en iyi şekilde
yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmenize Uygun Doğru Makinayı Bulun

yale-white-alternative

Cumhuriyet Mah. Yakacık D-100 Kuzey Yanyol Cad. No: 21 34876 Kartal / İstanbul

İletişim
Keşfet
Kariyer

Hyster-Yale Group © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.