Yale Hakkında

Yale, yük taşıma, kaldırma ve istifleme sektöründe 150 yıllık bir geçmişe sahip olan, dünyadaki en büyük forklift ve depo içi ekipman üreticilerinden biridir. QuickLift, Yale’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmaktan gurur duyar.

Yale, elektrik, dizel ve LPG ile çalışan forklift ve depo içi ekipman tasarımında ve üretiminde benzersiz bir mirasa sahiptir ve 1919 yılında ilk elektrikli forklifti Avrupa pazarına sunmasıyla tanınmıştır.

Günümüzde Yale, 1.000 kg’dan 16.000 kg’a kadar geniş bir yelpazede forklift ve depo içi ekipmanı üreten, Amerika’nın lider, Avrupa’nın en hızlı büyüyen forklift markalarından biridir.

Müşterilerimize piyasada benzeri görülmemiş bir verimlilikle birlikte makina sahibi için en düşük işletim maliyetli çözümü sunuyoruz. Ürün geliştirmesinde 40 milyon doları aşan yıllık bir yatırım ile Yale, küresel bir pazar lideri olmayı sürdürüyor.

Yale ve QuickLift, verimliliği arttırmak ve maliyetleri azaltmak amacıyla tasarlanmış benzersiz hizmet paketini sunarak müşterilerinin istifleme sorunlarını çözmelerine yardım etmeye kendisini adamıştır.