01.08.2018QUICK LIFT MAK. SAN. VE TIC. A.S. Haberler

QuickLift, 150 yıllık Geçmişe Sahip Yale Forklift ve Depo İçi Ekipmanları’nın Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütörü Oldu

QuickLift, 150 yıllık Geçmişe Sahip Yale Forklift ve Depo İçi Ekipmanları’nın Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütörü Oldu

Amerika’nın lider, Avrupa’nın en hızlı büyüyen forklift ve depo içi ekipmanları markası Yale, 1 Temmuz 2018 itibariyle, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak QuickLift Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile anlaşma imzaladı.

 

TSM Global iştiraki olan QuickLift, Türkiye forklift ve istif makinaları sektöründe satış ve satış sonrası hizmetler için birinci sınıf hizmet sağlayarak, müşterileri için güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemekte hedeflemektedir.

 

Yale Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Bölge Direktörü James Newman, QuickLift ile yaptıkları anlaşmaya ilişkin şu şekilde konuştu: "QuickLift'i Yale distribütör ağında görmekten son derece mutluluk duyuyoruz. QuickLift'in sektör uzmanlığı ve kusursuz hizmet anlayışı, Yale forklift ve depo içi ekipmanlarının bilinirliğinin artmasını sağlayarak, Türkiye pazarındaki büyüme hedeflerimizde bize yol gösterici olacaktır."

 

QuickLift Genel Müdür Yardımcısı Can Demirel; Yale ile başlattıkları iş birliği hakkında "Forklift ve istif makinaları sektöründe kaliteli ve hızlı çözümler sunmak ilkesiyle kurulan QuickLift; Yale forklift ve depo içi ekipmanlarının satış, kiralama ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu olacağı için büyük mutluluk duyuyoruz. Deneyimli, kaliteli ve geniş bir bayi ve servis ağı ile güçlü yedek parça stokumuz sayesinde, hedeflediğimiz sektör liderliğine ulaşmakta emin adımlarla ilerleyeceğimizden kuşkumuz yok. Müşterilerimize daima yüksek kaliteli ürünler, en düşük sahip olma maliyeti ve kusursuz müşteri memnuniyeti sunma hedefinden ödün vermememiz bakımından Yale ile aynı vizyonu paylaşıyoruz.“ şeklinde konuştu.